KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6625284
nr 662 5284
Signerad H A Lindquist, Flod, 1800-tal, 88x65
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 oktober 2010
2.000 kr
1.800 kr
2.100 kr